Web Tasarım

Markanızın Güvenirliliğini Arttırın

Firmanızın hedef kitlesi, hizmet sektörü ve kurumsal imajı ile paralel olarak sıfırdan yarattığımız tasarımlar ile firmanızın internet dünyasındaki tanıtımını da son derece başarılı şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi yaratırken, değerlendirmeniz gereken en temel bileşenlerden birisi de web tasarımıdır. Firmanızın internetteki mevcudiyetini güçlü ve sağlam hale dönüştürecek, profesyonel ve kurumsal izlenim yaratacak web sitesine sahip olmanız çok önemlidir. İnternetteki web sitenizin görselliklerinden, işlevselliğine kadar her bir detayı muhakkak firmanızın kurumsal imajıyla birebir uyumluluğa sahip olmalıdır. Web sitenizde etkili, işlevsel ve tabii ki marka imajına uygun bir yapıyı oluşturabilmeniz ancak doğru bir web tasarım çalışmasıyla mümkün olur. Firmanızın web sitesinin tasarımı hususunda deneyimli ve uzman ekibimiz ile özgün ve kaliteli çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Firmanızın hedef kitlesi, hizmet sektörü ve kurumsal imajı ile paralel olarak sıfırdan yarattığımız tasarımlar ile firmanızın internet dünyasındaki tanıtımını da son derece başarılı şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz. Firmanıza ait kurumsal web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların aha en başından itibaren firmanızın kurumsal imajının etkisini hissetmesini sağlayacak web tasarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Şirketinize ait kurumsal web sitenizin profesyonel iş hayatına uygun, işlevsel ve göz alıcı olmasıyla tüketici üzerinde güçlü bir etki uyandırın. Web sitenizde doğru kategori sistemi, göz alıcı ancak kurumsallıktan uzaklaşmayan renk ve tasarımlar ile birlikte kurumsal kimliğinizle uyumlu logo kullanımı bulunan web tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Küresel boyuttaki yenilikleri yakından takip ederek, dönemin trendlerini de yakalayacak çizgilere sahip görsel tasarımları bulunan web tasarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Şirketinizin web sitesini ziyaret eden kullanıcıların hem hızlı hem de işlevsellik yönünden yüksek dinamiğe sahip bir kullanabilirliğe sahip olsun. Firmanız için web sitesini tasarlarken, firmanızla ilgili tüm bileşenleri ve değişkenleri göz önünde bulunduruyoruz, siz değerli kullanıcılarımızın da görüşlerine önem vererek, son derece interaktif bir süreç yönetimi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle size hem zaman tasarruf sağlıyor hem de elde edilecek sonucun ihtiyaçlarınıza, isteklerinize ve profesyonel gerekliliklerine tam uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Markanızın Güvenirliliğini Arttırın

Kurumsal web siteniz için mevzu bahis olan web tasarım çalışması yalnızca görsel zenginlikle sınırlı kalmayan etki ve öneme sahiptir. Günümüzde web tasarımlarının kurumsal olarak kazandırdığı değere hassasiyet göstererek, çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Web sitenizin tasarımında müşterilerinize firmanızın marka bilinirliliğini ve güvenirliliğini arttıracak çalışmalara yer veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızda her zaman müşterilerinizin istediklerine kolayca ulaşabilecekleri, görsel yönden etkilenecekleri ve aynı zamanda da son derece işlevsel ve yanı sıra marka imajınızla uyumlu çalışmalar ortaya çıkartma gayretindeyiz.

Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin, profesyonel ve güvenilir bir izlenim yakalaması gerekir. Bunun sağlanması için markanızın kurumsal kimliğiyle, hedefleriyle, hizmet anlayışıyla ve hedef kitlesiyle uyumlu web tasarımları oluşturuyoruz.

Özgün Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Şirketinizin kurumsal web sitesinin tasarımının tamamıyla kendisine has olması gerekir. Marka değerinizi ve güvenirliliğinizi arttırabilmek için kurumsal web sitenizde mutlaka sadece size özel tasarıma yer vermeniz gerekir. Deneyimli ve uzman yazılım ekibimiz ve grafik tasarım uzmanlarımız ile hizmet standartlarınızla tam uyumlu olan, eşi benzeri bulunmayan tamamen özgün web satımları yapıyoruz. İnternet ortamında yaygın olarak kullanılan klasikleşmiş ve standartlaşmış kurumsal web tasarımları yerine tüm yapısıyla tam olarak isteklerinize yanıt verecek niteliklerde özgün web tasarımı hazırlıyoruz. Markanıza özel logo ile birlikte markanızla özdeşleşmiş renk ve detaylara yer verdiğimiz, kullanıcı deneyimi yüksek kalitede olan profesyonel web tasarımlarıyla markanızın internetteki varlığını güçlendirebilirsiniz.

Kurumsal web sitenizi standart olan ve herkesin yaptığının haricinde kalacak ve tamamen farklı, görünümüyle dikkat çekecek özgün tasarım hazırlıyoruz. Yani profesyonel tasarım ekibimizce hazırlanan web sitenizin yeni tasarımı her yönüyle kendisine hastır. Marka imajınızı zedeleyecek şekilde fonksiyon veya görsellik yönünden tekrarlama hissiyatı oluşturacak bağımsız web tasarım çalışmalarını ortaya koyma gayretindeyiz. Her zaman olduğu gibi günümüzde de kurumsal web sitenizin profesyonel iş dünyasına hitap edebilecek özelliklere sahip olur.

Her Platformda Kullanılabilirlik

Günümüzde mobil teknolojiler yaşamın temel bileşenleri arasında yer almaya başladı. Günümüz modern yaşantısında gün boyunca mobil cihazların kullanımının yükselmesi, bu alana yanıt vermeyi de zorunlu hale getirmiştir. İnternette web sitenizin sadece masaüstü/dizüstü bilgisayardan değil, mobil cihazlardan da rahatlıkla erişilebilir olması gerekir. Uzman yazılım ve kodlama ekibimiz tarafından ana hatları şekillendirilen kurumsal web tasarım projenizde “Responsive” kodlama da gerçekleştirilir. Yapılan responsive çalışması sayesinde şirketinizin web sitesinin mobil cihazlarla uyumluluğu sağlanır. Böylelikle firmanızın web sitesini mobil cihazlardan ziyaret eden kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Sitenizde sayfalar arasındaki geçişlerin mobil cihazlarda da rahatlıkla gerçekleştirilmesi mümkündür.

Kullanıcıların web sitenizde rahatlıkla sayfalar arasında gezinebileceği, aradıkları şeye kolayca ulaşabilecekleri bir web tasarımı için profesyonel yazılım ve tasarım ekibimizin çalışmalarından yardım alabilirsiniz. Modern, şık ve aynı zamanda sade olan web sitesi ara yüz tasarımları gerçekleştiriliyor.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Web sitenizin kurumsal olması, sadece görselliğiyle sınırlı kalmayacak bir altyapıya sahip olmasını zorunlu kılar. Tüketicilere ulaşmanız ve tanınırlılığınızı arttırabilmeniz için web tasarımı görselliği adar altyapısının da güçlü olması gerekir. Özellikle rekabetin yüksek seviyede bulunduğu internette rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olabilmeniz için web tasarımının son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olması gerekir. Bu yüzden sizi internette ön sıralara çıkartacak şekilde web sitenizi tasarlıyoruz.

Günümüzde yapılan araştırmaların ortaya koyduğu verilere göre kullanıcılar bir siteye giriş yapabilmek için yoğun olarak arama motorlarını kullanıyor. Sitenizin arama motorlarında kullanıcılarca yapılan aramaların sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlayacak, başarılı SEO çalışmasına sahip şekilde web sitenizi tasarlıyoruz. SEO uyumlu web tasarım çalışmaları sayesinde firmanızın ve sitenizin internet ortamındaki bilinirliğini arttırarak, daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Firmanız için en uygun olan web tasarım çalışması için hassas, titiz ve profesyonel bir süreç yönetimi gerçekleştiriyoruz. Şirketinizin web sitesinin hem isteklerinize yanıt verebilir hem de teknik altyapısıyla kaliteli olacak şekilde tasarlanmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede kurumsal web sitesi projelerinde, proje sahibi olarak sizin istek ve beklentilerinize ilişkin kapsamlı bir değerlendirme gerçekleştiriyoruz. Sizden aldığımız veriler ışığında da kurumsal internet sitenizin web tasarım çalışmalarını alternatifli olarak hazırlıyoruz. Hem görsel yönden hem de işlev yönünden fikirlerinizi rahatlıkla beyan edebileceğiniz son derece interaktif bir web tasarım süreci yönetiyoruz. İnteraktif web tasarım sürecinde arzuladığınız düzenlemelerin yerine getirilmesiyle beraber web sitenizin genel konsept tasarımı ve alt sayfa yapıları belirlenir. Böylelikle de web siteniz için grafik tasarımı ve ana hatların şekillenmesi sağlanır.

Özel kodlama ekibimiz tarafından web siteniz için kod geliştirme gerçekleştirilerek, sitenizin kod yapısıyla uyumluluğu sağlanır. Web sitenizi tasarladıktan sonra içerik yönetimi noktasında da sizlere yardımcı oluyoruz. Kurumsal web sitenizin kurumsal imajınıza uygun, SEO uyumluluğu yüksek ve kullanıcı deneyimi kaliteli olması için doğru içerik yönetimi hususunda da destekler sağlamaktayız. Web sitenizin yönetimi ve gerekli olan düzenlemeleri konusunda web tasarım çalışmaları sonrası süreçte de teknik kadromuzla dinamik şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz web tasarım çalışmaları sayesinde sizde hemen özgün ve kaliteli web tasarımlarının sağlayacağı avantajlardan yararlanabilirsiniz. İşlevsel, şık ve göz alıcı olduğu kadar kurumsallığa da bağlı kalan bir web tasarımı ile internet dünyasında rakiplerinize fark yaratın.