Outdoor Reklamları

Outdoor Reklamları ile Markanızın Tanırlılığını Arttırın

Hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşın

Outdoor Reklamları

Reklamcılık, ticaret dünyasının en temel bileşenlerinden birisidir. Geçmişten beri ticaretteki kazanımların temel kaynaklarından birisi olan reklamcılık, çağın kitle iletişim aracı olanaklarına göre şekillenmiştir. Günümüzde de reklamcılık hizmetlerinin ulaşmış olduğu gelişmişlik seviyesi çok alternatifli seçenekler sunuyor. Yüksek etkileşim potansiyeliyle geçmişten beri dinamik şekilde kullanılan reklamcılık çalışmalarından birisi de outdoor reklamlarıdır. Outdoor reklamları veya Türkçe adıyla açık hava reklamları, yüksek etkileşim potansiyeliyle günümüzde de yaygın olarak tercih edilmeye devam ediyor. Açık hava reklamlarıyla firmaların reklamlarının çok geniş kitlelere aracısız bir şekilde ulaşması mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde her ne kadar yeni nesil ve dijital reklamcılık araçları öne çıkıyor olsa da etkisini sürdüren nadiren reklam araçlarından birisi olmayı sürdürüyor.

Outdoor reklamcılığı oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Yani insanların gün içerisinde dış mekanda karşılaştığı reklamların her biri açık hava reklamcılığının kapsamında bulunmaktadır. İnsanların işe giderken, gezintideyken karşılaşabildiği reklamlar olmalarından mütevellit outdoor reklamları, aracısız olarak tüketiciye erişim kabiliyetine sahiptir. Bu özellikleri de açık hava reklamcılığının halen çok güçlü reklam bileşenlerinden birisi olmasına neden oluyor. Gün içerisinde insanlar işe giderken açık havada gördüğü reklamları ister istemez fark etmektedir. Çoğu zaman tüketicinin bilinçaltına işleyen bu reklamlar doğal olarak marka bilinirliliğini ve ürün popülaritesini arttırma konusunda oldukça güçlü etkiye sahiptir.

Açık hava reklamcılığının avantajlarından yararlanarak, markanızın bilinirliliğini arttırabilir, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi popülerleştirebilir, hedef kitlenizle dinamik bir etkileşim sağlayabilirsiniz. Açık hava reklamları oldukça etkili reklam araçlarından birisi olsa da doğru kullanımı ise ayrıca önem taşımaktadır. Tüketici cephesinde veya genel toplum üzerinde olumsuz bir izlenim oluşturma riski de bulunan reklam yöntemlerinden birisidir. Bu sebeple açık hava reklamı için öncelikli olarak iyi ve başarılı bir şekilde piyasa analizi yapılması, kurumsal kimlik ve hedef kitle özellikleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilmelidir. Böylelikle firmanız için en doğru ve en etkili açık hava reklamının oluşturulması mümkün olur.

Outdoor Reklamları ile Markanızın Tanırlılığını Arttırın

Markanızın tanırlılığını arttırmada açık hava reklamcılığının avantajlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile markanız için açık havada yapabileceğiniz en güçlü ve en etkili reklam çalışmasını gerçekleştirmenin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Firmanızın hedefleri ve kurumsal imajı doğrultusunda oluşturulacak sizin için en uygun açık hava reklamıyla hedef kitlenize ulaşın. Markanızın hizmet politikası, ürün/hizmet çeşitliliği, kurumsal imajı ve hedef kitlesi doğrultusunda şehrin en doğru noktalarındaki açık hava reklamcılığı araçlarındaki yerinizi alabilirsiniz.

Açık hava reklamcılığında markanızın reklamlarının şehrin hangi lokasyonlarında ve hangi outdoor reklam araçlarında bulunacağı, alacağı sonuçlar üzerinde çok etkilidir. Yani sadece reklam vermiş olmak için şehrin herhangi bir noktasındaki herhangi bir açık hava reklam aracı üzerinde reklamınızın yayınlanmasını sağlamak, doğru reklam stratejisi değildir. Bu tip reklam stratejileri, olumlu etkiden çok firmanız açısından olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden outdoor reklamcılığı hizmetlerini kullanmadan önce profesyonel reklam hizmetleri almanızda fayda bulunuyor. Firmamız, markanız için gerçekleştireceği kapsamlı ön analiz sürecinin ardından sizin için en uygun olan outdoor reklam projesini oluşturur. Oluşturulan proje üzerine sizlerle gerçekleştireceğimiz interaktif çalışma sürecinin ardından şehrin uygun olan noktalarında açık hava reklamlarınızın yayımlanır.

Hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşın

Günümüzde outdoor reklamcılığında kullanabileceğiniz birbirinden farklı açık hava reklam aracı türü bulunduğu gibi farklı lokasyon seçenekleri de bulunmaktadır. Ürün yelpazenize ve hedef kitlenize göre açık hava reklam araçlarının bulunduğu lokasyonlar üzerinde seçim yapabilirsiniz. Şehrin farklı bölgelerinin farklı toplumsal kademelere uygun olarak reklamlarınızın açık alanlarda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla sadece insanların çok yoğun kullandığı bir lokasyon olduğundan reklamınızın bir noktada yayımlanması yerine daha çok hedef kitlenizin mevcut olduğu lokasyondaki açık hava reklam araçlarını kullanmalısınız. Bu sayede reklamlarınızın hem çok daha verimli hem de çok daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

Hedef kitlenize doğrudan erişim sağlayabileceğiniz kentin en önemli noktalarında markanız adına reklamlarınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz. Uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile markanız için en doğru açık hava reklam stratejisini oluşturarak, yönetimini gerçekleştiriyoruz. Tüm reklam araçlarında olduğu gibi outdoor reklamları konusunda da profesyonel reklamcılığın avantajlarından dinamik şekilde yararlanabilirsiniz.

Outdoor Reklamları ile Rakiplerinize Fark Yaratın

Tüketiciye ulaşmanın en etkili yöntemi outdoor reklamları olarak kabul edilir. Günlük yaşamın akışı içerisinde açık hava reklamları, markaların veya ürünlerinin tüketicinin bilinçaltına yerleşmesini sağlar. Bu durumda markaya olan sempatisinin artması konusunda fazlasıyla etkili olur. Genellikle bu tip reklamlara alışılmış olduğundan çoğu kişi dikkatini çekmediğini düşünse de bu tip açık hava reklamları bilinçaltına işler. Dolayısıyla tüketicinin markaya veya ürününe olan sempatisi oluşur ve ilgisi artar.

Profesyonel reklam ekibimiz tarafından hazırlanan markanıza özel outdoor reklamları ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Klasikleşmiş ve monoton olmasından dolayı fazla dikkat çekmeyen reklamlar yerine, markanıza özel ve kurumsal kimliğinizi başarıyla yansıtacak özgün ve dikkat çekici reklamlar hazırlıyoruz. Açık hava reklam aracında yer alacak reklamınızda kullanılacak renkler, karakterler ve diğer detaylar ile ilgili hassas bir inceleme süreci gerçekleştiriyoruz. Başta sosyal medya trendleri olmak üzere, günümüzün en popüler konularını da yakından takip ediyoruz. Bu sayede tüketiciye ulaşabilmeniz için en etkili reklam projesini oluşturuyoruz. Bu tip reklam projeleri sayesinde outdoor reklamları ile sağlayacağınız etkileşimi, sosyal medya trendlerinin popülerliğiyle bir araya getirerek, etki kapasitesini daha da arttırıyoruz.

Geniş Outdoor Reklam Türleri

Televizyon, internet, sosyal medya ve gazete gibi pek çok kanal üzerinden ulaşabildiğiniz tüketicilere, günün her anında da ulaşabilirsiniz. Günlük hayatın akışı içerisinde tüketicilerin markanız veya ürünleriniz ile ilgili reklamlarla karşılaşmasını sağlayabilirsiniz. Outdoor reklamları sayesinde hedef kitlenize ulaşarak, bilinçaltında yer edinebilirsiniz. Böylelikle marka bilinirliliğiniz ve kalıcılığınız önemli seviyede artacaktır. Firmamız, kentin en önemli noktalarında bulunan açık hava reklam araçları sayesinde reklamlarınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor. Üstelik diğer reklam alternatiflerine nazaran çok daha düşük bütçelerle, sınırsız sayıda kişiye ulaşım imkanını sizlere getiriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak kentin ana sokak ve ana caddelerinde, reklamınızın yer almasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Açık hava reklamcılığı konusunda kullanabileceğiniz seçenekler ise oldukça geniştir. Outdoor reklamları kapsamında firmalara ait totemler, tabelalar yer alır. Ayrıca direk yönlendirmeleri, billboardlar, bina ve araç giydirme, megalight, raket, otobüs durakları, dijital panolar ve hatta bahçe duvarları bile reklam araçlarınız haline dönüşebilir. Markanızın hedef kitleniz ve potansiyel müşterilerinizin hayatında etkin biçimde yer almasını sağlayabilirsiniz. Günlük hayatın akışı içerisinde karşılaşılan binaların cepheleri, otobüs durakları, panolar ve araçlar gibi her bir bileşeni markanızın bilinirliliğini arttırmak ve firmanızın büyümesi için etkin biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız, tüm outdoor reklam model ve araçları ile markanızın çok daha geniş kitlelere hem hızlı hem de tasarruflu şekilde ulaştırmak için profesyonel ekibiyle hazır bulunuyor. Sizde hemen markanız için en etkili reklam çalışması için açık hava reklamlarının avantajlarından yararlanabileceğiniz reklam çalışmaları için firmamız ile iletişime geçerek, şirketinizi büyütecek o büyük adımı atabilirsiniz.