Hakkımızda

MARKANIZI DİJİTALLEŞTİRİN

5G Medya markanıza dijital dünyada uygulanacak en etkili stratejileri geliştirmek için çalışıyor.

Hakkımızda

Markanıza dijital pazarlama çözümleri üretmek ve geliştirmek, dijital mecralarda markanızın kurumsal bilinirlik ve prestijini artırmak için kurulan 5G Medya kendi alanında uzman yaratıcı ekibi ile strateji, planlama ve uygulama aşamalarında müşteri odaklı adımlar atarak potansiyel hedef kitlenize ulaşmanızda yardımcı olur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Lider: Hizmetlerimiz ve kalitemiz sizleri dijital mecrada söz sahibi yapar.

Hızlı: Potansiyel müşterilerinizin sizlere ulaşmasını sağlarız.

Yaratıcı: Yenilikçi fikirler üretiriz, modern tasarımlar, performans ve analizle hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Yenilikçi: Gelişen teknoloji ve trendleri takip edip, firmanızı her daim dijital dünyada güncel tutar.

ÇALIŞMA SÜRECİ

6 Adımda markanızı dijitalleştirelim

1. Ürün ve Hizmet Analizi 

Markanızın ürün / hizmetlerinin özellikleri, yaşantımızdaki yeri ve ürün / hizmetlerinin yararları nelerdir gibi soruların cevaplarına ulaşılarak bir analiz çalışması yapılır. Böylelikle markanızın pazardaki konumu ve ürün / hizmetlerinizin tüm detayları belirlenir.

2. Hedef Kitle Tespiti

Ürünün, hizmetinin veya kampanyanın bilinirliğini arttırmak açısından hangi hedef kitleye hitap edeceği belirlenir. Belirlenen hedef kitlenin yapısıyla ürün, hizmet ve kampanyanın yapısı uyumlu olması sağlanır.

3. Sosyal Medya Modellerinin Tercihi ve Yöntemleri

Hedef kitleye direkt olarak ulaşılabilecek sosyal medya modeli seçilir. Aynı zamanda hangi bölgelerde, hangi kitleler, hangi araçları kullanıyor iyi analiz edilerek yöntemler belirlenir.

4. Hedeflenen Oranların Analizi

Sosyal medya planlamasının ne kadar etkili olduğunu analizi yapılarak belli aralıklarda yapılacak olan testlerle hedef kitleyle etkileşim sonuçları değerlendirilerek tekrar içerik düzenlemesi yapılır.

5. Bütçe Değerlendirmesi

Çalışmaların olumlu sonuç verdiği oranla harcanan bütçe oranı kıyaslanarak reklam bütçe/verim optimizasyonu yapılarak bütçenin en iyi şekilde değerlendirilmesi sağlanır

6. Raporlama ve Değerlendirme

Tüm çalışma sürecinin değerlendirmesi yapılarak çalışma sırasında yapılan analizler raporlanır ve elde edilen veriler ile çalışma süreci iyileştirilir.

Hizmetlerimiz

Video Prodüksiyon

Türkçe tanım karşılığı yapım olan prodüksiyon, adından da anlaşılacağı gibi çok geniş bir kapsamsa sahiptir. Herhangi bir çekim projesinde var olan donanımlarla birlikte, oyuncular ve materyallerin tamamı prodüksiyona dahildir. Buna göre çok iyi bir fikir, iyi oyuncular, iyi yöneticiler ve iyi bir lokasyonda çekilmiş herhangi bir filmin, prodüksiyonunun zayıflığı tüm çekimin kalitesini ve dolayısıyla sonucunu doğrudan etkiler. Diğer bir anlatımla prodüksiyonu iyi olmayan herhangi bir projenin, iyi ve başarılı bir sonuç oluşturması beklenemez.

Ürün Ve Fotoğraf Çekimi

Başarıyı yakalamak en ince detaylara dikkat etmek ile mümkün olur. Her konuda olduğu gibi en iyi sonuçları ortaya çıkartabilmek için mutlaka o çalışmanın ehli tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Fotoğraf çekimi için bu konu daha fazla hassasiyet taşır. Çünkü günümüzün teknolojik imkanlarıyla herkes fotoğraf çekebilir. Ancak herkesin çektiği fotoğrafların yüksek kalite ve yüksek profesyonelliğe sahip olması mümkün değildir. Fotoğrafçılık mesleğinin incelikleri ve teknik detayları, bir fotoğrafın kalitesini belirleyen en temel faktörlerdir. Birbirinden kaliteli fotoğraflar ile en iyi sonuçları almak istiyorsanız profesyonel ve deneyimli bir fotoğrafçı ekibiyle çalışma gerçekleştirmelisiniz. Bireysel veya kurumsal fotoğraflarda en başarılı sonuçları alabilmeniz için profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri sunuyoruz.

4K Drone Çekimi

Sanal dünyanın hemen yaşamımızın her aşamasına dahil olduğu günümüzde, her konuda görsellikte öne çıkan bir konudur. Algının yönlendirilmesi konusunda en etkili yöntem olan görsellik, ilerleyen teknolojinin sunduğu yeni çekim olanaklarıyla da sürekli desteklenmeye devam ediyor. Dronelar sayesinden havadan gerçekleştirilen yeni çekim olanakları, aynı zamanda özel görselliklerin oluşmasına da katkı sağlıyor. Bunun yanında uzak mesafelerden ve hareketli ortamdan gerçekleştirilen çekimler için özel olarak geliştirilmiş kamera sistemleri, tarifi olanaksız heyecanlar oluşturan çekimler yapılabilmesine olanak tanıyor. Ancak elbette tüm bu teknik donanımın, yine teknik açıdan elverişli sonuçlar ortaya koyabilmesiyse, yine profesyonel bir bakış açısı ve kullanıma ihtiyaç duyuyor

Reklam Film Çekimi

Reklam ve reklamcılık, neredeyse insanlık tarihi kadar eski olan bir alandır. Elbette günün iletişim koşullarının teknik seviyesine göre yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen reklamcılık, televizyon ve sinemanın yaşama dahil olmasıyla birlikte, başka bir boyut kazanmıştır. Özellikle televizyonun en güçlü iletişim aracı olduğu dönemde, reklam filminin eriştiği başarı ve bireylerde oluşturduğu alışkanlık, günümüzde de reklam filmlerinin en etkili reklam araçlarından biri olmasına neden oluyor. Kısa tanıtım filmleri olan reklam filmleri, akılda kalıcılık, tanıtım, marka bilinci oluşturulması, pazar oluşturulması, pazar payının yükseltilmesi gibi çeşitli kazançlar ortaya koyan projelerdir. Alansal hakimiyet, uzmanlık ve deneyim gerektiren reklam filmleri, bu sebeplerle mutlaka profesyonel bir ekibin gerçekleştirmesi gereken projelerdir.

Tanıtım Filmi Çekimi

Markaların, işletmelerin, kurumsal kimliğin, sağlanan katma değerin tanıtılması amacıyla hazırlanan tanıtım filmlerinin önemi büyük olduğu kadar çok çeşitli alanlara hitap etmesi de gereklidir. Sunulan ürün ya da hizmetin nasıl hazırlandığı, nasıl sunulduğu, bu sürecin aşamaları ve üretim nedenlerini, oluşturulan değerin nasıl kazançlara sebep olduğunu kısa bir filmle izleyicilere aktarabilmek mutlaka profesyonel bir ekip çalışmasıyla mümkündür. Tanıtım filmleri, organizasyonların, üretim süreçlerini, kurumsal kimlikleri ve gelişim süreçlerini, vizyonunu, prensip ve hedeflerini, var oluş amacını en başarılı şekilde sunabilme potansiyeline sahiptir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya olarak adlandırılan web platformları, herkesin kolayca ulaşabildiği, anlık iletişimin sağlanabilmesi gibi çeşitli özelliklerle desteklenmiş platformlardır. Sağladığı etkileşim kolaylığı ile iletişimi dijital atmosferde ve farklı bir boyuta taşıyan sosyal medya araçları, çağımızda sürekli daha fazla büyümeye devam eden bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Bireylerin yanı sıra, işletmeler ve markalarında bir anlamda yer almak zorunda kaldıkları sosyal medya, her konuda hedef kitlelere erişiminde hızlı ve kolay olmasını sağlama özelliğine de sahiptir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir kuruluş açısından kalıcılığı sağlamanın en temel yoludur. Kurumsal kimlik içinbir firmanın kurumsal kimliği her zaman onunla bağdaştırılacak faktörlerin yaratılması gibi genel bir tanımlama yapılabilir. Firmanın hem kendi bünyesinde hem de genel çerçevede kurumsal olarak duruşunu yansıtacak ve tüketicinin her gördüğünde firmayla bağdaştırmasını sağlayacak çalışmaların bütünü kurumsal kimlik olarak tanımlanır. Firmaların bir olay veya konu hakkındaki yaklaşımı, ürün veya hizmetlerinin her zaman tanınmasını sağlayacak çalışmalar kurumsal kimliğin yaratılmasındaki temel amaçtır. Kurumsal kimlik aynı zamanda da firmaların profesyonel imaj oluşturabilmelerinin temel araçlarından birisidir. Tüketici cephesinde daha kaliteli ve daha güvenilir bir izlenim oluşturabilmek için kurumsal kimliğin başarılı şekilde oluşturulması gerekir.

Outdoor Reklamları

Reklamcılık, ticaret dünyasının en temel bileşenlerinden birisidir. Geçmişten beri ticaretteki kazanımların temel kaynaklarından birisi olan reklamcılık, çağın kitle iletişim aracı olanaklarına göre şekillenmiştir. Günümüzde de reklamcılık hizmetlerinin ulaşmış olduğu gelişmişlik seviyesi çok alternatifli seçenekler sunuyor. Yüksek etkileşim potansiyeliyle geçmişten beri dinamik şekilde kullanılan reklamcılık çalışmalarından birisi de outdoor reklamlarıdır. Outdoor reklamları veya Türkçe adıyla açık hava reklamları, yüksek etkileşim potansiyeliyle günümüzde de yaygın olarak tercih edilmeye devam ediyor. Açık hava reklamlarıyla firmaların reklamlarının çok geniş kitlelere aracısız bir şekilde ulaşması mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde her ne kadar yeni nesil ve dijital reklamcılık araçları öne çıkıyor olsa da etkisini sürdüren nadiren reklam araçlarından birisi olmayı sürdürüyor.

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi yaratırken, değerlendirmeniz gereken en temel bileşenlerden birisi de web tasarımıdır. Firmanızın internetteki mevcudiyetini güçlü ve sağlam hale dönüştürecek, profesyonel ve kurumsal izlenim yaratacak web sitesine sahip olmanız çok önemlidir. İnternetteki web sitenizin görselliklerinden, işlevselliğine kadar her bir detayı muhakkak firmanızın kurumsal imajıyla birebir uyumluluğa sahip olmalıdır. Web sitenizde etkili, işlevsel ve tabii ki marka imajına uygun bir yapıyı oluşturabilmeniz ancak doğru bir web tasarım çalışmasıyla mümkün olur. Firmanızın web sitesinin tasarımı hususunda deneyimli ve uzman ekibimiz ile özgün ve kaliteli çalışmalar ortaya koyuyoruz.